השכרת אוהלים לאירועים

אשמח לעמוד לשרותך בכל עניין ושאלה.

השאירו פרטים וטלפון ואחזור אלייך בהקדם.

אוהל לחגיגת בר או בת מצווה

אוהלים להשכרה לחגיגות בר מצווה או בת מצווה

דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active
 

היום הגדול הגיע והילד שלכם כבר לא ילד. טוב, האמת שהם תמיד ישארו ילדים... מה שכן, זאת בהחלט סיבה למסיבה.
אוהלים לאירועים הם הפתרון האולטימטיבי למגוון נרחב של סוגי אירועים, החל באירועים גדולים וכלה באירועים קטנים. האוהל מתאים מבחינת הגודל לכמויות משתנות של אורחים. אם אתם מעוניינים באירוע גדול ומאסיבי, יסופק לכם האוהל המושכר המתאים שיוכל להכיל בצורה מרווחת את מספר האורחים. כמו כן, במידה ומתחשק לכם לערוך אירוע אינטימי ומשפחתי, ניתן להשכיר אוהל אירועים קטן שישמש מרחב נעים באווירה אישית ויוקרתית.

אוהל להשכרה למסיבת בר מצווה

בחייו של אדם יש לפחות שני אירועים גדולים ומרכזיים הדורשים הכנה מוקדמת ו"הפקה" מסויימת. אחד מהם הוא כמובן, יום החתונה. והשני, אם עוד לא ניחשתם – בר המצווה.
ביהדות מסיבת העלייה לתורה היא מסיבה גדולה ומרגשת שכל נער עובר בהגיעו לגיל 13. הטקס עצמו נערך בבית הכנסת, אך לרוב המשפחה מגיעה לחגיגות נוספות לאחר הטקס. בחגיגות שלאחר הטקס יש צורך במתחם מתאים שיאפשר לחגוג כמו שצריך, באווירה טובה ומכובדת ברמת אולם האירועים. אוהל לאירועים מקל את הקמת האירוע משום שהוא זמין ונייד, ניתן להקים אוהל להשכרה כמעט בכל מקום שנפשכם תחפוץ בו.

אוהל להשכרה למסיבת בת מצווה

מהצד השני יש לנו את אירועי בת המצווה שלא יורדים בחשיבותם מאירוע בר המצווה. אירועי בת המצווה נערכים בגיל 12 ומשום שאינם כוללים טקס דתי כלשהו, סובבים בכללותם סביב האירוע המשפחתי הטהור. כמובן שגם במקרה הזה אוהל להשכרה ישמש מרחב אידאלי לסוג כזה של אירוע. האוהל מספק מבנה נייד ומכבד, ניתן לערוך אותו בצורות שונות ולעצבו בהתאמה אישית בדיוק לפי שאיפותיה של כלת בת המצווה.

כל מה שאתם צריכים נמצא באוהל

האוהלים המושכרים מספקים לא רק את אולם האירועים המהודר, אלא גם הרבה מהציוד הדרוש להקמת אירוע מושלם. אם החלטתם להשכיר אוהל, תוכלו להיות רגועים בכל נושא הלוגיסטיקה והמתקנים משום שאנחנו דואגים להכל.
נספק לכם לפי הצורך מקררים, מקפיאים, פלטות חימום או כל אביזר שתצטרכו בכדי לספק לאורחים את אווירת החגיגה. בנוסף ניתן לאבזר את האוהל בגופי חימום בסגנון פטריות חימום, או לחלופין במאווררים תעשייתיים מקררים במיוחד. כך שגם בקיץ וגם בחורף, אפשר להיות רגועים ולא לדאוג יותר מדי ממצב מזג האוויר שבחוץ.