אוהלים למסיבות ואירועים

השכרת אוהלים לאירועים

אשמח לעמוד לשרותך בכל עניין ושאלה.

השאירו פרטים וטלפון ואחזור אלייך בהקדם.

השכרת אוהל מסיבות

השכרת אוהלים למסיבות

דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active
 

אחת ממטרות העל של האוהל המושכר, היא הקמת מסיבות מדהימות. אוהלים להשכרה מתאימים להרבה סוגים של אירועים ומסיבות ומשמשים חלל מושלם בהתאמה אישית לכל אירוע. החל ממסיבות יום הולדת, דרך מסיבות בת או בר מצווה ועד מסיבות רווקים ואפילו חתונות!
האוהל המושכר מספק לא רק חלל נעים ומהודר לאירוע שלכם, אלא גם מתקנים וכלים כמו מקררים לאוכל, פלטות חימום, כיסאות ושולחנות, שיהפכו את האירוע שלכם למוצלח במיוחד.

 

מתאים למסיבות מסוגים שונים

יש מסיבות שפשוט חייבות אוהל בשביל להיות מושלמות. למשל מסיבות על חוף הים, אוהל להשכרה במקרה הזה הוא סידור אידאלי למרחב שנעים לשבת בו. ישנה אפשרות לאוהל פתוח או סגור, תוכלו ללכת לטבול במים ולחזור למרחבי ישיבה נעימים, מוצלים וממוזגים לפי הצורך.
גם למסיבות רווקים ורווקות אוהל יכול לשמש מרחב מתאים וגדול, שמאפשר אירוח של הרבה אורחים בכל מקום שתבחרו. במקום לשכור וילה או דירה שעשויים להיות הסוף לתקציב המסיבה שלכם, שכרו אוהל לפי מידותיו המדויקות של האירוע שלכם. כך תוכלו להשקיע גם בדברים החשובים באמת במסיבת רווקים (האלכוהול).
אבל הייעוד האמיתי של האוהלים להשכרה, הוא למטרת הקמת אירועים בטבע. מסיבות טבע לעיתים קרובות יוצרות בעיות בגלל שינויי מזג אוויר, או היעדר מקום נעים לשבת בו. אנחנו מזמינים אתכם לתכנן מסיבות במעמקי הטבע הירוק, ולהנות במקביל גם ממתחם ממוזג ונקי וגם מהקסם של השדה הפתוח.

היתרונות של בחירה בהקמת אוהל למסיבה או אירוע

היתרונות של הקמת אוהל על פני אופציות אחרות להקמת אירועים הם לא מעטים. ראשית, ניתן להקים את האוהל כמעט בכל מקום מאחר והוא נייד. האוהל הנבחר מגיע עד אליכם, ההובלה מגיעה עד המיקום המתאים ושם מתבצע תהליך ההקמה. לא מסובך ולא מורכב מדי, לא צריך להתחייב על מקום ספציפי כמו במקרה של אולם אירועים בנוי.
הגודל משתנה בהתאם לצורך, מעוניינים באוהל גדול יותר? מעדיפים אוהל קטן ואינטימי? הכל אפשרי. ניתן לבחור את גודל האוהל בהתאם למספר האורחים הצפוי או סוג האירוע שלכם.
שלא לדבר על כך שניתן לערוך מסיבות בכל מקום ובכל עונה, משום שהאוהל המושכר מאפשר שליטה במיזוג הפנימי ומאפשר אווירה נעימה שאינה תלויה במזג האוויר. מסיבה חורפית במיוחד בטבע, זה לא חלום רחוק.