השכרת אוהלים לאירוע בחוף הים

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

לעיתים קרובות אולמות אירועים לא מתאימים לסגנון הייחודי של האירוע שתכננתם. כאן אנחנו נכנסים לתמונה, עם מגוון רחב של אוהלים להשכרה, לכל סוג אירוע, לכל גודל ולכל מזג אוויר.

נרד נרד לים

מסיבות בחוף הים הפכו לאחרונה לטרנד חזק ומקורי לחגיגות של מגוון רחב של אירועים. החל מחתונות חוף ועד "זולות" לאירועי חברה או אירועים קטנים.

יש משהו קסום באווירה של הים התיכון בישראל, עם הניחוח המלוח של המים והחול החמים שדורכים עליו בכפות רגליים יחפות. האווירה הרומנטית מושכת זוגות רבים לקיים חתונה אינטימית בחוף הים, במיוחד כיום כשהאפשרויות להקמת אירועים כאלה רבות ומוצלחות ביותר.

הכשרת החוף לאירוע המושלם

בואו נודה באמת, לפרוס מחצלת זה פשוט לא מספיק בשביל אירוע רציני! הדבר הכי מורכב בהקמת אירוע בחוף הים, הוא הבאת הציוד למקום האירוע, דבר שלפעמים מחייב רכב שמתאים לנסיעה על חול, תלוי במיקום האירוע.

אירוע בחוף הים דורש מגוון נרחב של ציוד מכיוון ובחוף אנחנו מוצאים בעיקר טבע, לא ברזים ולא חשמל. לכן, כשמדובר בהקמת אירוע בים האופציה המומלצת ביותר היא השכרת אוהל. כחלק מהשכרת האוהל מוצעים גם מתקנים שונים כגון אפשרויות חימום או מיזוג, מקררים, פלטות חימום וכדומה. כל הציוד יגיע יחד עם האוהל ויורכב על ידי המקימים, כך שלא נשאר לכם אלא להגיד מה אתם רוצים, ופשוט להגיע אל האוהל המוכן.

בחוף הים כדאי ליצור מסתור מהשמש הקופחת

חשוב לזכור שבישראל השמש לא ממהרת להתחבא מאחורי העננים. במטרה לאפשר לבאי האירוע לברוח להפוגה מדי פעם מחום השמש, כדאי לחשוב על פתרונות הצללה כדי שהאורחים שלכם לא יתבשלו ויסתכנו במכת חום.

אפשרויות ההצללה שאוהל מושכר מספק, הן לפעמים הדבר הקריטי ביותר שישפיע על איכות האירוע שארגנתם. מתחם האוהל מעט סגור יותר ובכך משמש הגנה גם מהרוח החזקה שקיימת במישור החוף ולעיתים עשויה להציק, וגם כמובן מספק הגנה מוצלחת מהשמש.

כמובן שניתן להשכיר אוהל חצי פתוח שמאפשר אירוע הכי קרוב לטבע, אך עדיין מאובזר במתקנים וציוד לבחירתם ליצירת האירוע המושלם עבורכם.